sociální kontejner

  • Sociální kontejnery jsou dobře izolované (v létě chladné, v zimě teplé) a vybavené kompletní elektroinstalací (osvětlení, zásuvky, topení).
  • Kontejnery je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem.
  • Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.
  • Sociální kontejner je ideální pro šatny, pracovny zaměstnanců (např. staveniště) a dokonce i dočasné obytné prostory.
  • Sociální kontejner s koupelnou a sprchou je osvědčenou volbou, například pro stavební firmy.

MODERNÍ SOCIÁLNÍ KONTEJNERY

Stavíme odolné a hermetické sociální kontejnery pro celou zemi. Jako celostátní výrobce kontejnerů pro vás můžeme připravit nejlevnější variantu. Vyznačuje se nízkou cenou, okamžitou odezvou a komplexním přístupem. Prodáváme sociální kontejnery a nabízíme také komponenty jako klimatizace nebo přídavná okna. V naší společnosti standardní služba zahrnuje izolovaný kontejner, elektroinstalaci a topení. Navíc nabízíme možnost konfigurace barvy plechů, stěn a dveří! Doprava je levná a zvlášť placená a cena je dohodnuta telefonicky. Společenské pavilony se vyrábějí v jakékoli velikosti a konfigurátor cen vám umožňuje zobrazit přesné ceny.

výrobce sociálních kontejnerů

SOCIÁLNÍ KONTEJNER S KOUPELNOU

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších celostátních poskytovatelů kontejnerů pro sociální péči s koupelnou . Výrazná zkušenost umožňuje společnosti chlubit se solidní a oceňovanou značkou. Od samého začátku se zaměřujeme na získávání zdrojů a dobré vztahy s předními poradci – výsledkem jsou některé z nejlepších služeb pro kontejnery sociální péče . Prioritou naší společnosti je rychlost obsluhy a efektivita prodeje. Po celá léta se snažíme urychlit všechny prvky naší práce, aby nic nemohlo zpozdit provedení a dodání kontejnerů. Naše nabídka zahrnuje jak prodej kontejneru, tak i levnou přepravu. Poskytujeme kompletní pomoc při výběru správného kontejneru pro vaše potřeby. Náš kvalifikovaný a profesionální tým vám zaručí spokojenost s výběrem naší nabídky! Malý poplatek za sociální kontejner s koupelnou je způsoben obrovským prodejem a v průběhu let vyvinutými způsoby výroby!

sociální kontejner s koupelnou

VÝROBCE SOCIÁLNÍCH PAVILIONŮ

Společenské pavilony , které nabízíme, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních plechů. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely a ocelové konstrukce. Samostatná nádoba z vnější strany je impregnována a natřena zvolenou barvou. Těsné a odolné sociální kontejnery, které vyrábíme, používají především stavební, bezpečnostní, výrobní a renovační společnosti.

sociální kontejnery

Viz také: sanitární kontejnery

Čím se vyznačují vaše sociální kontejnery?

Nabízíme moderní celoroční kontejnery, které vypadají velmi dobře, jsou izolované a zahrnují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení).

Čím může být sociální kontejner vybaven?

Můžete zvětšit prostor v kontejneru, přidat rám, další okna, dveře (sklo, dvojité, plechové). Dále si můžete koupit klimatizaci, rolety i vybavení koupelny (WC, umyvadlo, umyvadlová skříňka, baterie, bateriový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace a sprcha).

Jak se ohřívá sociální kontejner?

Vyhřívá se pomocí elektrických ohřívačů nebo klimatizace, pokud byla zakoupena.