sanitární kontejner

  • Sanitární kontejnery jsou dobře izolované (v létě chladné, v zimě teplé). Sanitární kontejner jsou vybaveny kompletní elektroinstalací (osvětlení, zásuvky, topení). Častou volbou jsou také sanitární kontejnery se sprchou.
  • Kontejnery je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem.
  • Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.
  • Sanitární kontejner se používá na stavbách, během koncertů a jiných masových akcí. Plní také svoji roli jako sanitární zařízení v oblastech ke koupání, na dětských hřištích, v zábavních parcích nebo ve skladištích.
  • Pánský sanitární kontejner může mít oddělené zóny a dokonce i vchody. Díky dobré kvalitě provedení se neliší od tradičních sanitárních místností.

MODERNÍ SANITÁRNÍ KONTEJNERY

Vyrábíme vzduchotěsné a nepropustné sanitární kontejnery pro celou zemi. Jako národní konstruktér kontejnerů jsme schopni vám poskytnout vynikající služby a řešení šité na míru. Vyznačujeme se nízkou cenou, rychlou implementací a komplexním přístupem k realizaci kontejnerů od A po Z. Stavíme sanitární kontejnery a nabízíme také různé doplňky, jako je klimatizace nebo doplňkové dveře. Naše tradiční nabídka zahrnuje izolovaný kontejner, elektroinstalaci, topení a sociální zařízení. Kromě toho nabízíme možnost konfigurovat barvu plechů, stěn a dveří! Doprava je levná a zvlášť placená a cena je dohodnuta telefonicky. Sanitární kontejnery a pavilony, jako modulární budovy, jsou k dispozici v jakékoli velikosti!

výrobce sanitárních kontejnerů

DÁMSKÝ PÁNSKÝ SANITÁRNÍ KONTEJNER SE SPRCHOU

Naše společnost je jedním z předních celostátně prodávaných sanitárních kontejnerů . Mnoho let zkušeností umožňuje skupině chlubit se silnou, ale také cennou značkou. Od začátku naší činnosti jsme se zaměřili na získávání a co nejlepší vztahy s nejdůležitějšími odborníky – což vede k jedné z nejlepších cen sanitárních kontejnerů . Je velmi důležité, aby vás naše společnost rychle přijala a efektivně prodávala. Již dlouho se snažíme urychlit všechny prvky našeho podnikání, aby nic nezpomalilo provádění kontejnerů. Nabídka zahrnuje jak výrobu kontejneru, tak i levnou přepravu. Zaručujeme plnou pomoc při výběru správného kontejneru. Víme, že to není palác, ale přesto se snažíme starat se o každý detail, vzhled a kvalitu zpracování. Náš vyškolený a profesionální tým vám zaručuje spokojenost s využíváním našich služeb! Přiměřený poplatek za sanitární kontejner se sprchou nebo bez něj je způsoben velkým objemem prodeje a vyvinutými metodami!

mužský sanitární kontejner

VÝROBCE SANITÁRNÍCH KONTEJNERU

Sanitární kontejnery, které nabízíme, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních plechů. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely, stejně jako ocelové konstrukce. Samostatná sanitární kontejner zvenčí je zajištěna a natřena zvolenou barvou. Sanitární kontejnery, které vyrábíme, jsou široce používány. Obvykle se používají na staveništích, ve venkovních bazénech, zábavních parcích, depech a jako dočasné koupelny během renovace. mohou mít následující varianty: standardní, se sprchou, pro muže atd.

Viz také: vrátnice
sanitární kontejner se sprchou

Čím se vyznačují vaše sanitární kontejnery?

Nabízíme moderní celoroční kontejnery, které vypadají velmi dobře, jsou izolované a zahrnují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení).

Čím může být sanitární kontejner vybaven?

Můžete zvětšit prostor v kontejneru, přidat rám, další okna, dveře (sklo, dvojité, plechové). Dále si můžete koupit klimatizaci, rolety i vybavení koupelny (WC, umyvadlo, umyvadlová skříňka, baterie, bateriový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace a sprcha).

Jak se ohřívá sanitární kontejner?

Vyhřívá se pomocí elektrických ohřívačů nebo klimatizace, pokud byla zakoupena.