prodejní kontejner

  • Prodejní kontejner jsou dobře izolované (v létě chladné, v zimě teplé) a vybavené kompletní elektroinstalací (osvětlení, zásuvky, topení).
  • Kontejnery je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem.
  • Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.
  • Prodejní kontejner je vynikající alternativou drahých komerčních prostor
  • Ideální pro malé firmy! Prodejní kontejner lze použít jako stánek na tržišti, malý bar, dopravní kiosek, zmrzlinový stánek, stánek s oblečením, sezónní výběh, vánoční trh, půjčovnu plážového vybavení atd.

 

MODERNÍ PRODEJNÍ KONTEJNER

Stavíme těsné a izolované prodejní kontejnery pro celé Česká republika. Jako celonárodní výrobce kontejnerů můžeme pro vás připravit nejlepší služby. Vynikáme svou nízkou cenou, rychlou odezvou a úplným přístupem! Vyrábíme prodejní kontejner a nabízíme také doplňky, jako je klimatizace nebo přídavné dveře. Naše normální možnost zahrnuje vzduchotěsný kontejner a elektrickou instalaci a topení. Nabízíme také možnost konfigurace barvy plechu, stěn a dveří! Doprava je levná a placená navíc. Cena je dohodnuta telefonicky. Prodejní kontejner jsou vyráběny v každé velikosti.

prodejní kontejner 1

VYBERTE SI LEVNÝ A FUNKČNÍ PRODEJNÍ KONTEJNER!

Naše společnost je jednou z nejdůležitějších regionálních společností nabízející prodejní kontejnery pro celou zemi. Rozsáhlé zkušenosti umožňují skupině chlubit se silnou a cennou značkou. Od začátku jsme se zaměřili na přilákání nejrychlejších poradců a navazování nejlepších možných kontaktů – což vedlo k jedné z nejkonkurenceschopnějších nabídek komerčních kontejnerů. Včasný zákaznický servis a servis jsou pro naši společnost velmi důležité. Hned od začátku se snažíme zefektivnit všechny prvky naší práce, aby dodávka prodejní kontejnerů nebyla zpomalena. Nabídka zahrnuje prodej kontejneru i levnou přepravu. Nabízíme komplexní podporu při výběru správného kontejneru. Náš profesionální a zkušený tým vám zaručuje potěšení z využití naší nabídky! Přiměřený poplatek za prodejní kontejner začíná obrovským prodejem a vyvinutými metodami.

Výrobce prodejních kontejnerů

VÝROBCE PRODEJNÍCH KONTEJNERU

Prodejní kontejner, který jako výrobce nabízíme, je vyroben z vysoce kvalitního plechu. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely a ocelové konstrukce. Jeden prodejní kontejner na vnější straně je impregnován a natřen zvolenou barvou. Moderní prodejní kontejnery, které vyrábíme, používají hlavně podniky a malá průmyslová odvětví: obchody, bary, sezónní stánky atd. Hlavními výhodami komerčních kontejnerů je nižší cena za údržbu než pronájem prostor! Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy!

Viz také: moderní obytné kontejnery
moderní prodejní kontejner

Jaké jsou vaše prodejní kontejnery?

Nabízíme moderní celoroční prodejní kontejnery, které vypadají dobře, jsou izolované a obsahují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení). Mohou být použity jako malý obchod, stánek na trhu, bar atd.

Čím může být prodejní kontejner vybaven?

Můžete zvětšit prostor v kontejneru, přidat rám, další okna a dveře (sklo, dvojité, plechové). Dále si můžete koupit klimatizace, rolety a vybavení koupelen (WC, umyvadlo, umyvadlo, baterie, akumulátorový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace a sprcha).

Jak se ohřívá prodejní kontejner?

Při nákupu je vytápěn elektrickými ohřívači nebo klimatizací.