Kontejner

Kancelářský kontejner

Kancelářský kontejner

Díky funkcím, jako je vysoká kvalita zpracování, funkčnost a Výrobce vyrábí a dodává kancelářské kontejnery téměř v jakékoli velikosti. Uspořádání místnosti i konfigurace zařízení jsou přizpůsobeny vašim potřebám.
Prodejni kontejner

Prodejni kontejner

Atraktivní, moderní vzhled a schopnost přizpůsobit se potřebám zákazníků jsou hlavními výhodami prodejních kontejnerů. Mohou být použity jako předváděcí místnosti, obchodní pavilony nebo jako moderní sídlo společnosti.
Obytný kontejner

Obytný kontejner

Kontejnery jsou silněji izolované, aby bylo zajištěno přiměřené snadné použití. Jsou vybaveny kompletní elektroinstalací, elektrickým topením, sociálním zařízením a základním kuchyňským nábytkem.
Sociální kontejner

Sociální kontejner

Díky možnosti kombinovat kontejnery do sad můžeme získat všechny velké kancelářské prostory, šatny a sociální zařízení na míru vašim zaměstnancům.
Sanitární kontejner

Sanitární kontejner

Jako výrobce kontejnerů vám nabízíme možnost vyrobit sanitární kontejner se všemi zařízeními specifikovanými zákazníkem. Nádoby lze vyrábět také v nestandardních rozměrech.
Vrátnice

Vrátnice

Díky funkcím, jako je vysoká kvalita zpracování, funkčnost a snadná přeprava, jsou tyto kontejnery dokonalé jako stálé a dočasné strážní domy, bezpečnostní body, vrátnice, pasové kanceláře atd.